kadın


Moda Renk Uyumu
Moda dünyası, çok karmaşık dünyalardan bir tanesidir. Her gün moda trendleri değişiyor ve farklı ürünler moda oluyor. Takip etmek gerçekten zor olsa da bunu en iyi kadınlar takip etse de yine renk kombinelerinde sorun yaşanabilmektedir. Bundan dolayı kadın, ne tarz giydiğine dikkat edip renk kombineleri yapmaktadır. Ayakkabı ile çanta kombinesi yapmak her ne kadar bazı bayanların yaşam tarzını zorlasa da, öğrendikten sonra daha kolay gelmektedir.
Özellikle yaz rengi gibi renkler önemlidir. Fakat renk seçimleri bazen bizleri üzse de hayat kurtarıcı aksesuarlar sayesinde bu durumlarda kurtulabilmekteyiz. Renk uyumları yaz rengi arasında örneğin kırmızı rengi ele alalım. Kırmızı renk, aşk ve tutkuyu temsil eder. Bu yüzden bütün bayanlarda güzel görünür. Fakat renk uyumu yapmak biraz zordur.


Kombine Örnekleri
Kırmızı renk giyen her bayanın üzerinde gözler olmaktadır. Bundan dolayı renk uyumu çok iyi olmalıdır. Kırmızının yanına her daim siyah kombinesi fark yaratan klasik bir tercihtir. Siyah ile beraber beyaz arada olursa, kırmızı, siyah ve beyaz renk uyumları sizlere ayrı bir kombine sunacaktır. Bu da diğerlerinden farkınızı ortaya çıkaracaktır.
Bu yılın modası olan pastel renkli kıyafetler, en gözde renkleri barındırır. Lavanta ve açık pembenin buluştuğu bu kombinede sizlere çok daha yaz rengi farklı bir hava ve tarz katacaktır. Bu kombineli renkler hassastır. Modada renk uyumu her daim önemli olduğunu unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *